Contactgegevens

Telefoon
(010) 267 38 40

Bezoekadres NIDA Rotterdam
Coolsingel 40, 3011 AD, Rotterdam. Stadhuis K: 6a

Postadres NIDA Rotterdam
Postbus 70012, 3000 KP Rotterdam

E-mail fractie
info@nidarotterdam.nl

E-mail partijbestuur
bestuur@nidarotterdam.nl

Gebiedscommissieleden
Wilt u direct met een van de gebiedscommissieleden spreken? Dat kan via onderstaande e-mail adressen.

Charlois
Mohammad Qasam Hussain: mq.hussain@rotterdam.nl
Latifa Azaouyat: latifa@nidarotterdam.nl

Delfshaven
Hulya Bozok: h.bozok@rotterdam.nl

Feyenoord
Mustafa Dogan: mustafa@nidarotterdam.nl
Iqbal Din: m.din1@kpnplanet.nl

Noord
Emin Erdogan: e.erdogan1@rotterdam.nl

Persvoorlichter
Voor persaanvragen kunt u contact opnemen met onderstaand persoon:
Smahane Arghidi: 06-100 98 045 of mailen naar smahane@nidarotterdam.nl